Kupić Zocor w Krakowie, tanie Zocor na sprzedaż bez recepty

Zocor jest używany wraz z odpowiednią dietą, aby obniżyć poziom “złego” cholesterolu i tłuszczów (takich jak LDL, trójglicerydy) i podnieść “dobrego” cholesterolu (HDL) we krwi. Należy do grupy leków znanych jako “statynami”.
zocor

Działa poprzez zmniejszenie ilości cholesterolu wytwarzanego przez wątrobę. Obniżenie “złego” cholesterolu i trójglicerydów oraz podnoszenie “dobrego” cholesterolu, zmniejsza ryzyko chorób serca i udarów mózgu i pomaga zapobiegać atakom serca.

Oprócz jedzenia odpowiedniej diety (takie jak niskocholesterolowej / niskotłuszczowej diety), inne zmiany w stylu życia, które mogą pomóc lepiej tego leku obejmują wykonywania pracy, zmniejszenie masy ciała, czy z nadwagą, a rzucenie palenia. Należy skonsultować się z lekarzem w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Jak korzystać Zocor

Weź ten lek doustnie z posiłkiem lub bez, zgodnie z zaleceniami lekarza, zazwyczaj raz dziennie wieczorem.

Dawkowanie zależy od twojego stanu zdrowia, odpowiedzi na leczenie, wieku i innych leków może być z natury. Pamiętaj, aby poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich produktach używanych (w tym leki na receptę, leki bez recepty, oraz ziołowych produktów). U pacjentów przyjmujących niacynę chińskie mogą wymagać niższych dawek simwastatyny. Zapytaj swojego lekarza o więcej szczegółów.

Zazwyczaj maksymalna dawka tego leku wynosi 40 mg na dobę. Jeśli zostały z zaleceniami lekarza do podjęcia więcej niż 40 miligramów, nadal w tej samej dawce. Jednak niezwłocznie porozmawiać z nim na temat ryzyka i korzyści wynikających z twojej wyższej dawce.

Nie należy zwiększać dawki lub przyjmować tego leku częściej niż przepisana. Twój stan nie poprawi szybciej, a ryzyko poważnych skutków ubocznych może być zwiększona.

Unikaj jedzenia lub picia soku z grejpfruta podczas korzystania z grejpfruta tego leku, chyba że lekarz zaleci inaczej. Grejpfruta może zwiększyć ilość tego leku w krwiobiegu. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą więcej szczegółów.

Regularnie przyjmować tego leku w celu uzyskania największych korzyści z niego. Pamiętaj, aby zabrać go w tym samym czasie każdego dnia. Ważne jest, aby kontynuować przyjmowanie tego leku, nawet jeśli czujesz się dobrze. Większość osób z wysokim poziomem cholesterolu i trójglicerydów nie czują się chore.

Bardzo ważne jest, aby nadal stosować się do zaleceń lekarza na temat diety i ćwiczeń fizycznych. To może potrwać do 4 tygodni, zanim pojawi się w pełni korzystać z tego leku.