Kupić Xenical w Krakowie, tanie Xenical na sprzedaż bez recepty

Xenical jest używany wraz z obniżonej kaloryczności diety, ćwiczeń i zmiany zachowania programu zatwierdzonego przez lekarza, aby pomóc znacznie nadwaga (otyłość) osób schudnąć. Biorąc orlistat może również pomóc uniemożliwić odzyskanie wagi zostały utracone.
xenical

Utrata masy ciała i utrzymanie go może zmniejszyć ryzyko, że wiele zdrowia Przyczyny otyłości, w tym choroby serca, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, niektórych form raka, niektóre problemy z oddychaniem i krótszą żywotność.

Suplementy tłuszcze muszą być podzielone na mniejsze kawałki, zanim organizm może je wchłonąć. Orlistat działa poprzez blokowanie enzymu, który rozkłada tłuszcze w diecie. To niestrawione tłuszcz przechodzi z ciała w ruchu jelit. Orlistat nie blokuje wchłanianie kalorii z cukru i innych produktów żywnościowych beztłuszczowych, więc trzeba jeszcze zawęzić całkowitą ilość spożywanych kalorii.

Jak korzystać Xenical

Jeśli pacjent przyjmuje produkt over-the-counter do samodzielnego leczenia, przeczytaj wszystkie wskazówki na opakowaniu produktu przed zastosowaniem tego leku.

Jeżeli lekarz przepisał ten lek, przeczytaj ulotce informacyjnej dla pacjenta, jeśli dostępne w aptece przed zażyciem orlistat i za każdym razem dostać dolewki. Weź ten lek zgodnie z zaleceniami lekarza, przez usta płynem kiedyś w każdym posiłku, który zawiera tłuszcz lub w ciągu 1 godziny po posiłku, zazwyczaj 3 razy dziennie. W przypadku pominięcia posiłku lub posiłek nie zawiera tłuszczu, pominąć tę dawkę leku. Aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia nieprzyjemnych działań ubocznych, jest bardzo ważne, aby nie więcej niż 30% kalorii w diecie pochodzi z tłuszczu. Twoje dzienne spożycie tłuszczu, białka i węglowodanów powinny być równomiernie rozłożone na 3 główne posiłki.

Nie należy zwiększać dawki lub użyć tego leku częściej lub dłużej niż przepisana. Twój stan nie poprawi szybciej, i zwiększy ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Ponieważ ten lek może zaburzać wchłanianie pewnych witamin (witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, w tym A, D, E, K), zaleca się codziennie multivitamin dodatek zawierający tych składników. Weź Multiwitamina co najmniej 2 godziny przed lub 2 godziny po zażyciu orlistat (takie jak przed snem).

Jeśli wziąć cyklosporynę, wziąć co najmniej 3 godziny przed lub po orlistat, aby upewnić się, że cała dawka cyklosporyny jest wchłaniany do krwioobiegu. Jeśli wziąć lewotyroksynę, weź to co najmniej 4 godziny przed lub po orlistat.

Powinieneś zobaczyć pewną utratę masy ciała w ciągu 2 tygodni po rozpoczęciu orlistat. Należy poinformować lekarza, jeśli twój stan nie ulega poprawie, czy też pogarsza.