Kupić Synthroid w Krakowie, tanie Synthroid na sprzedaż bez recepty

Synthroid jest stosowana w leczeniu tarczycy (niedoczynność tarczycy). Zastępuje lub zawiera więcej hormonu tarczycy, którym jest zwykle wytwarzany przez gruczoł tarczycy.
synthroid

Niski poziom hormonów tarczycy mogą występować naturalnie lub gdy tarczyca jest rannych w wyniku promieniowania / leków lub usunięty chirurgicznie. Mając wystarczająco dużo hormonów tarczycy jest ważne dla utrzymania normalnej aktywności psychicznej i fizycznej. U dzieci mają wystarczająco dużo hormonów tarczycy jest ważne dla prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego.

Lek ten stosuje się także do leczenia innych typów zaburzeń tarczycy (takie jak pewne rodzaje wola, raka tarczycy).

Ten lek nie powinien być stosowany do leczenia niepłodności, chyba że jest to spowodowane przez niski poziom hormonu tarczycy.

Jak korzystać Synthroid

Przyjmować tego leku doustnie, zgodnie z zaleceniami lekarza, zazwyczaj raz dziennie na pusty żołądek, 30 minut do 1 godziny przed śniadaniem. Weź to leki z pełną szklanką wody, chyba że lekarz kieruje inaczej.

Jeśli pacjent przyjmuje postać kapsułki tego leku, połknąć w całości. Nie Split, miażdżyć ani żuć. Ludzie, którzy nie mogą połknąć kapsułkę w całości (takie jak niemowląt i małych dzieci) należy skorzystać z formularza tabletka leku.

Dla niemowląt i dzieci, którzy nie są w stanie połykać całych tabletek, rozkruszyć tabletkę i wymieszać z 1 do 2 łyżeczek (od 5 do 10 ml) wody i dają za pomocą łyżki lub zakraplaczem natychmiast. Nie należy przygotować dopływ z góry lub zmieszać tabletkę wzoru sojowe dla niemowląt. Należy skonsultować się z farmaceutą uzyskać więcej informacji.

Dawkowanie zależy od twojego wieku, masy ciała, stanu zdrowia, wyników badań laboratoryjnych i odpowiedzi na leczenie.

Regularnie używać tego leku, aby uzyskać jak największe korzyści z niego. Aby łatwiej zapamiętać, oddaj je w tym samym czasie każdego dnia.

Nie należy przerywać stosowania leku bez konsultacji z lekarzem. Zabieg wymiany tarczycy jest zazwyczaj do końca życia.

Istnieją różne marki lewotyroksyny dostępnych. Nie zmieniaj marki bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Niektóre leki (cholestyramina, kolestypol, Kolesewelam, leki zobojętniające kwasy, sukralfatu, symetykon, żelaza, polistyren sulfonianiu sodu, suplementy wapnia, orlistat) może zmniejszyć ilość hormonów tarczycy, który jest wchłaniany przez organizm. Jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z tych leków, należy oddzielić je od tego leku przez co najmniej 4 godziny.

Objawy niskiego poziomu hormonów tarczycy obejmują zmęczenie, bóle mięśni, zaparcia, suchość skóry, zwiększenie masy ciała, wolne bicie serca, lub wrażliwość na zimno. Należy poinformować lekarza, jeśli stan pogarsza lub nie ustępuje po kilku tygodniach przyjmowania tego leku.