Kupić Propecia w Krakowie, tanie Propecia na sprzedaż bez recepty

Propecia Finasteryd jest stosowany, aby zmniejszyć powiększenie gruczołu krokowego (rozrost łagodny rozrost gruczołu lub BPH) u dorosłych mężczyzn. Może być stosowany samodzielnie lub w skojarzeniu z innymi lekami w celu złagodzenia objawów BPH, a także może zmniejszyć potrzebę operacji.
propecia

Finasteryd może poprawić objawy BPH i zapewniają korzyści takich jak spadł parcie na mocz, lepszy przepływ moczu oraz zmniejsza parcia, mniej z uczuciem, że pęcherz nie jest całkowicie opróżniony i zmniejszenie nocnego oddawania moczu. Lek działa poprzez zmniejszenie ilości hormonu naturalnego ciała (DHT), który powoduje wzrost gruczołu krokowego.

Propecia Finasteryd nie jest zatwierdzony do profilaktyki raka prostaty. Może to nieznaczne zwiększenie ryzyka zachorowania na bardzo poważną postać raka prostaty. Porozmawiaj z lekarzem na temat korzyści i ryzyka.

Kobiety i dzieci nie powinny korzystać z tego leku.

Jak korzystać Propecia

Przeczytaj ulotkę informacyjną dostarczony przez farmaceutę przed zażyciem finasteryd i za każdym razem można dostać dolewki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące informacji, należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przyjmować tego leku doustnie, z jedzeniem lub bez, zazwyczaj raz dziennie, lub według zaleceń lekarza.

Jeśli tablet jest zgnieciony lub uszkodzony, to nie powinno być obsługiwane przez kobiety w ciąży lub kobieta, która może stać się w ciąży (patrz także punkt Środki ostrożności).

Regularnie używać tego leku, aby uzyskać jak największe korzyści z niego. Pamiętaj, aby używać go w tym samym czasie każdego dnia. Nie należy przerywać stosowania leku bez konsultacji z lekarzem.

To może potrwać 6-12 miesięcy dostrzegać korzyści.

Należy poinformować lekarza, jeśli objawy utrzymują się lub nasilają.