Kupić Nolvadex w Krakowie, tanie Nolvadex na sprzedaż bez recepty

Nolvadex jest stosowany w leczeniu raka piersi, który rozprzestrzenił się na inne części ciała (rak piersi z przerzutami), w leczeniu raka piersi u niektórych pacjentów po operacji i radioterapii, a także zmniejszyć ryzyko raka piersi u pacjentów wysokiego ryzyka.

nolvadex

Lek ten może blokować wzrost raka piersi. Działa poprzez zakłócanie wpływu estrogenów w tkance piersi.

Jak korzystać z Nolvadex

Przeczytaj przewodnik Leki dostarczone przez farmaceutę przed zażyciem tamoksyfen i za każdym razem dostać dolewki. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Weź ten lek doustnie z posiłkiem lub bez, zazwyczaj raz lub dwa razy na dobę przez 5 lat, lub według zaleceń lekarza. Dzienne dawki większej niż 20 mg są zazwyczaj podzielone na pół i dwa razy na dobę, rano i wieczorem, lub według zaleceń lekarza. Jeśli używasz płynu, odmierzyć dawkę dokładnie za pomocą specjalnego urządzenia pomiarowego / łyżkę. Nie używać w gospodarstwie domowym łyżkę, bo nie może uzyskać odpowiednią dawkę.

Dawkowanie zależy od twojego stanu zdrowia i odpowiedzi na leczenie.

Regularnie używać tego leku, aby uzyskać jak największe korzyści z niego. Aby łatwiej zapamiętać, oddaj je w tym samym czasie (i) każdego dnia.

Jeśli masz raka piersi, który rozprzestrzenił się na inne części ciała, mogą wystąpić wzmożone kości / bólu nowotworowego i / lub choroby flare-up, jak rozpoczęciu przyjmowania tamoksyfenu. W niektórych przypadkach może to być znak dobrej odpowiedzi na leczenie. Objawy obejmują zwiększone bóle kości, zwiększenie wielkości guza, a nawet nowe guzy. Objawy te zazwyczaj ustępują szybko. W każdym razie, te objawy, natychmiast zgłoś się do lekarza.

Ponieważ lek ten może być wchłaniany przez skórę i płuca, kobiety, które są w ciąży lub które mogą zajść w ciążę nie powinny dotykać tego leku lub wdychać pyłu z tabletek. (Patrz również punkt Środki ostrożności).

Poinformuj lekarza, jeśli stan pogarsza (np, masz nowe guzki w piersi).