Kupić Levitra w Krakowie, tanie Levitra na sprzedaż bez recepty

Levitra wardenafilu, jest stosowany w leczeniu męskich problemów seksualnych (impotencja funkcji lub zaburzenia erekcji-ED). W połączeniu z pobudzeniem seksualnym, wardenafil działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do penisa, aby pomóc człowiekowi uzyskania i utrzymania erekcji.
levitra

Lek ten nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową (takich jak HIV, WZW typu B, rzeżączka, kiła). Praktyka “bezpiecznego seksu”, takich jak prezerwatywy lateksowe. Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą więcej szczegółów.

Jak korzystać Levitra

Przeczytaj ulotkę informacyjną dostarczony przez farmaceutę przed zażyciem wardenafilu i za każdym razem można dostać dolewki. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Weź Levitra leki doustnie, zgodnie z zaleceniami lekarza, zazwyczaj w miarę potrzeb. Weź wardenafilu, z jedzeniem lub bez, około 1 godzinę przed aktywnością seksualną. Nie należy przyjmować więcej niż raz dziennie. Dawki powinny być podejmowane co najmniej 24 godziny od siebie.

Dawka zależy stanu chorobowego, odpowiedzi na leczenie, i innych leków może być z natury. Pamiętaj, aby poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich produktach używanych (w tym leki na receptę, leki bez recepty, oraz ziołowych produktów).

Unikaj jedzenia lub picia soku z grejpfruta podczas korzystania z grejpfruta tego leku, chyba że lekarz lub farmaceuta mówi, możesz to zrobić bezpiecznie. Grejpfruta może zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych tego leku. Zwrócić się do lekarza lub farmaceuty więcej szczegółów.

Należy poinformować lekarza, jeśli twój stan nie poprawia.