Kupić Cipro w Krakowie, tanie Cipro na sprzedaż bez recepty

Cipro lek stosuje się do leczenia różnych zakażeń bakteryjnych. Cyprofloksacynę należy do grupy leków zwanych leki z grupy chinolonów. Jego działanie polega na hamowaniu wzrostu bakterii.
cipro

Tylko w ten antybiotyk leczy infekcje bakteryjne. To nie będzie działać w przypadku zakażeń wirusowych (takich jak przeziębienia, grypy). Niepotrzebne stosowanie lub niewłaściwe użycie dowolnego antybiotyku może prowadzić do jego zmniejszonej skuteczności.

Jak korzystać Cipro

Przeczytaj przewodnik leków i, jeśli są dostępne, ulotce informacyjnej dla pacjenta dostarczony przez farmaceutę przed zażyciem cyprofloksacynę i za każdym razem można dostać dolewki. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Weź ten lek doustnie z posiłkiem lub bez, jak skierowane przez lekarza, zwykle dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

Tabletka może mieć gorzki smak, jeśli podzielić, żuć lub zmiażdżyć go przed zrobieniem.Producent zaleca połykaniu tabletkę w całości z tego powodu.

Dawkowanie i czas trwania leczenia zależy od twojego stanu zdrowia i odpowiedzi na leczenie. Pij dużo płynów podczas stosowania tego leku, chyba że lekarz zaleci inaczej.

Przyjmować tego leku co najmniej 2 godziny przed lub 6 godzin po przyjęciu innych produktów, które mogą wiązać się z nim, zmniejszając jego skuteczność. Należy zapytać farmaceutę o innych produktach podjąć. Niektóre przykłady to: quinapril, sukralfat, witaminy / minerały (w tym suplementy żelaza i cynku) i produktów zawierających magnez, aluminium lub wapń (takie jak środki zobojętniające kwas, roztwór didanozyna, suplementy wapniowe).

Pokarmy bogate w wapń produktów mlecznych, w tym (takich jak mleko, jogurt) lub soku, wzbogacone w wapń może zmniejszyć wpływ tego leku. Przyjmować tego leku co najmniej 2 godziny przed lub 6 godzin po spożyciu pokarmów bogatych w wapń, chyba że jedzenie tych produktów jako część większego posiłku, który zawiera inne pokarmy (nie-bogate w wapń). Te inne pokarmy zmniejszyć efekt wiązania wapnia.

Zapytaj lekarza lub farmaceutę o bezpiecznego korzystania Suplementy / wymian z tym lekiem.

Antybiotyki działają najlepiej, gdy ilość leku w organizmie utrzymuje się na stałym poziomie. Dlatego też przyjmować tego leku w odstępach równych odstępach.

Nadal przyjmować ten lek, aż pełną wymaganą ilość jest zakończone, nawet jeśli objawy ustępują po kilku dniach. Zatrzymanie leku zbyt wcześnie może spowodować powrót zakażenia.

Należy poinformować lekarza, jeśli objawy utrzymują się lub nasilają.